Kurumsal

1992 yılında Yadigar YÜKSEL tarafından kurulan SİSTEM MUTFAK, ilk yıllarında endüstriyel mutfak, medikal malzemeler ve farklı paslanmaz ekipmanlar konusunda ismini duyurmuştur.

20 yılı aşkın paslanmaz çelik sektöründeki tecrübesini çağın gerekliliklerine ayak uydurmak ve siz değerli müşterilerini bilgi,teknoloji ve kalitede güven duyacağı bir firma arayışından kurtarmak için yeni yatırımlara girişilmiştir.Bu amaçla yeni bir sermaye ile kurulan SİSTEM LAZER bugün ülkemizde "Lazer ile Kesim" alanında üretim yapan en modern teknolojiye sahip firmalardan biri olma özelliğine sahiptir.

Firmamız uzman AR-GE mühendisleri ve kendi bünyesindeki teknik donanımı yüksek üretim birimleriyle yüksek hassasiyet gerektiren dar ölçü toleranslı her türlü paslanmaz ve metal parça üretimi ve satışında iddialı bir alt yapıya sahiptir.

Firmamızın misyonu; alanlarındaki ihtiyaçlarını; Müşteri odaklı bakış açısı, güçlü teknoloji ve donanımlı alt yapısı ile tespit edip, uygun çözümleri sunmaktır.

Firmamızın vizyonu ; çalışanları, kalitesi, sahip olduğu teknoloji ve getirdiği yeniliklerle siz değerli müşterileri için Güvenilir ve İstikrarlı Lider Bir Kuruluş olmaktır.

Rekabetçi fiyatlar, evrensel kalite ve standartlarda ürünler ve hizmetlerle rakiplerinizin önüne geçebilmeniz için paslanmaz dünyamıza sizleri de bekleriz.

Saygılarımızla,

SİSTEM LAZER...

Adres

Demirciler Sitesi 7 yol No:52 Zeytinburnu / İSTANBUL    Tel: 0212 321 88 00   Tax: 0212 321 88 01    E Mail: info@sistemlazer.net